ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل

11 فوریه 2021 5065 بازدید 2 نظر

ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل

ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل

سلام خدمت شما دوستان عزیز! در این مطلب قصد داریم تغییرات و ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل که به احتمال زیاد به زودی آن را در آپدیت نسخه جهانی نیز مشاهده می کنیم را معرفی کنیم. نسخه بتا 1.3 در اختیار کاربران قرار گرفته است اما برای ورود به آن باید کد دعوت داشته باشید. در ادامه با ویژگی های جدید پابجی موبایل با ما همراه باشید.

1- اضافه شدن مپ جدید Karakin

ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل

با توجه به بررسی ها و تست های انجام شده در نسخه بتا، گویا پابجی موبایل در آپدیت 1.3 مپ جدید کاراکین (Karakin) را ارائه خواهد کرد. در حال حاضر این مپ تنها در نسخه بتا پابجی موبایل 1.3 در دسترس است و برخی از نتایج پچ نسخه بتا فاش شده و تاید میکنند که کاراکین اضافه خواهد شد.

2- ویژگی های مپ Karakin

ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل

Karakin یک منقطه حزیره ای است که طول آن فقط 2*2 کیلومتر می باشد. این نقشه برای اولین بار در PUBG PC معرفی شد. Karakin بسیار کوچکتر از Sanhok است و از نظر اندازه به Livik بسیار شبیه است. تعداد بازیکنان در این نقشه تنها 64 نفر خواهد بود.

3- Zone جدید راه است!

ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل

Zone جدیدی به Karakin اضافه می شود که به عنوان منطقه سیاه یا بنفش در نقشه مشخص می شود. Zone جدید توانایی تخریب هر ساختمانی که در آن منطقه باشد را خواهد داشت. این ویژگی جدید باعث تخریب سنگین ساختمان ها می شود و هنگامیکه ساختمانی شروع به تخریب شدن کردن بازیکن مجبور به خارج شدن از Zone می شود، از طرفی هم این ویژگی بازیکن را به مبارزه سوق داده و گیم پلی را بسیار تهاجمی تر خواهد کرد!

4- دیوارهای نازک

بازیکنان میتواند به دشمنان هنگامیکه پشت دیوارهای آسیب دیده کاور گرفته اند شلیک کنند. این ویژگی برای ترویج مبارزات داخل خانه بسیار مناسب است. اگر این ویژگی در بخشی از دیوارهای مرکب و مستحکم قرار داده شود بازی بسیار جالب تر نیز خواهد شد.

5- بمب های چسبنده

ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل

یک مورد پرتاپ جدید در Karakin اضافه شده است که به عنوان بمب چسپنده شناخته می شود. این بمب بسیار شبیه نارنجکی است که میتوان آن را روی دیوارها یا سقف چسباند. از این بمب میتوان برای از بین بردن اشیا یا دیوار ها استفاده کرد و از تجهیرات قرار داده شده در پشت آنها استفاده کرد.

6- پانزرفاست (Panzerfaust)

ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل

یک راکت انداز جدید انحصاری برای نقشه Karakin به نام Panzerfaust در راه است که پس از شلیک به طور خودکار دور انداخته می شود. آسیبی که این سلاح به دشمن وارد می کند زیاد است و میتواند در یک شلیک دشمن را ناکام بگذارد.

7- تک تیرانداز جدید مخفی

ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل

یک اسلحه تک تیرانداز جدید که برابر Kar98k است در به روزرسانی 1.3 اضافه خواهد شد. این اسلحه در Erangel و Vikendi به عنوان یک تک تیرانداز بولت در دسترس خواهد بود.

موتور گلایدر (Motor Glider)

ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل

پابجی موبایل در حال افزودن اولین وسیله نقلیه هوایی خود به نام موتور گلایدر است. این وسیله یک هواپیمای دو نفره است که پس از بلند شدن و ورود به هوا براساس سرعت، مقدار زیادی سوخت مصرف می کند. موتور گلایدر در Erangel و Miramar در دسترس خواهد بود.

خیلی خوشحالیم که تا انتهای مطلب با ما همراه بودید، در این مطلب ویژگی های جدید آپدیت 1.3 پابجی موبایل که به زودی ارائه می شود را بررسی کردیم. امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد. درصورتیکه نظری در مورد مطلب بالا دارید خوشحال می شویم از طریق دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. به امید بهترین ها برای شما.


مشترک شدن
اطلاع از
guest
2 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین آرا
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
2
0
در صورتیکه دیدگاه یا سوالی دارید، هم اکنون ارسال کنید!x
()
x