آیا کال اف دیوتی موبایل فیلتر شده است؟

12 آوریل 2021 5773 بازدید بدون نظر

آیا کال اف دیوتی موبایل فیلتر شده است؟

اطلاعیه: خطای محدودیت کال اف دیوتی موبایل رفع شده است!

آیا کال اف دیوتی موبایل فیلتر شده است؟

سلام خدمت شما دوستان عزیز! در این مطلب قصد داریم به سوال “آیا کال اف دیوتی موبایل فیلتر شده است؟” بپردازیم. همانطور که میدانید بسیاری از کاربران موبایل و شبیه ساز این بازی از دیشب تاکنون قادر به اجرای بازی نشده اند و هنگام ورود در منوی لاگین پیامی جهت محدودیت منطقه نمایش داده می شود. در ادامه این موضوع را بیشتر بررسی میکنیم.

این محدودیت برای چه کسانی ایجاد شده است؟

آیا کال اف دیوتی موبایل فیلتر شده است؟

برای برخی از کاربران موبایل هنگام ورود با بازی خطایی تحت عنوان “ما از دیدن علاقه شما هیجان زده هستیم ، اما متأسفانه ما آماده انتشار بازی در منطقه شما نیستیم” مواجه می شوند. نمایش این پیام ممکنه به این معنا باشد که کال اف دیوتی موبایل نیز مانند پابجی موبایل محدود شده است. با اینحال برخی کاربران PC و اپراتورها هنوز قادر به اجرای بازی می باشند.

طبق گزارشی که به دست ما رسید بسیاری از دوستانیکه هنگام لاگین با خطای بالا مواجه می شدند، امروز بدون مشکل وارد اکانت شده اند. احتمالا محدودیت ورود کاربران ایرانی به این بازی برداشته شده است.

این محدودیت توسط ناشر بازی ایجاد شده است

آیا کال اف دیوتی موبایل فیلتر شده است؟

با توجه به متن پیام نمایش داده شده هنگام ورود به اکانت، ورود کاربر با آی پی ایران توسط ناشر بازی (اکتیویژن) محدود شده است. تاکنون خبر رسمی در رابطه با محدود شدن گیمرهای ایرانی به اجرای بازی کالاف دیوتی موبایل توسط اکتیویژن منتشر نشده است، با اینحال به محض منتشر شدن خبر جدیدی آن را به همین مطلب اضافه میکنیم.

در حال حاضر نمیتوان به قطعیت گفت که این بازی محدود شده یا خیر، اما ممکن است این بازی نیز دچار محدودیت هایی همانند پابجی موبایل شود. این مطلب با دریافت اطلاعات بیشتر به روز می شود. امیدواریم که هرچه سریعتر مشکل ورود آن دسته از کسانیکه نتوانستند به بازی ورود کنند نیز رفع شود. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ تجربه خود را از طریق دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.


مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
در صورتیکه دیدگاه یا سوالی دارید، هم اکنون ارسال کنید!x
()
x