اولین گیم پلی Call of Duty: Vanguard وحشت جنگ را به تصویر میکشد!

26 آگوست 2021 2534 بازدید بدون نظر

اولین گیم پلی Call of Duty: Vanguard وحشت جنگ را به تصویر میکشد!

اولین گیم پلی Call of Duty: Vanguard منتشر شد1

در اولین ویدیو گیم پلی Call of Duty: Vanguard این بازی به اندازه یک بازی تک تیرانداز جنگ جهانی دوم ترسناک به نظر میرسه، این ویدیو در شب افتتاحیه بازی های Gamescom 2021 به نمایش درآمد. در ابتدا بیایید 10 دقیقه از گیم پلی Call of Duty: Vanguard رو با هم ببینیم:

تریلر گیم پلی Call of Duty: Vanguard

اول ویدیو بازی در استالینگارد (Stalingrad) با شخصیت پولینا پترووا که صدا پیشگی آن را لورا بیلی برعهده داره، شروع میشه. پولینا در اطراف یک مجتمع آپاراتمانی به صورت مخفیانه وارد میشه و به دنبال سلاح میگرده؛ پس از پیداکردن چاقو یک سرباز آلمانی رو میکشه و اسلحه اون رو برمیداره، اینجاست که مبارزه در بازی شروع میشه.

اولین گیم پلی Call of Duty: Vanguard منتشر شد1

در ادامه پولینا یک تک تیرانداز رو پیدا میکنه و به سمت سربازان آلمانی که به استالینگارد حمله کردند هدف گیری میکنه. در طول نبرد متوجه میشیم که پولینا سلاح خودش رو روی بخش هایی از محیط قرار میده (درست مثل مکانیک Modern Warfare) و دشمنان رو به صورت مخفیانه از بین میبره.

بعد از یک درگیری آشفته یکی از سربازان آلمانی با قنداق اسلحه به صورت پولینا میکوبه و جریان بازی به یک ساعت پیش برمیگرده، زمانیکه میتونیم خیابان های استالینگارد رو قبل از حمله آلمانی ها ببینیم. در اینجا پس از یک پیاده روی کوتاه هواپیماهای آلمانی وارد میشوند و جاده ها رو به گلوله میبندد. تریلر در حالی به پایان میرسه که پولینا سعی میکنه از یک ساختمان فرسوده قرار کنه اما بیهوش میشه (که احتمالا بعد از اون اتفاقات اول ویدیو رخ میدهد).

این گیم پلی تنها بخشی از Call of Duty: Vanguard و سینماهای جنگ رو نشان داده است، بازیکنان دیدگاه های جدیدی در اقیانوس ارام، شمال آفریقا و جبهه غربی و شرقی را تجربه خواهند کرد. این بازی قراره در تاریخ 5 نوامبر 2021 برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One, و Xbox Series X منتشر بشه. از اینکه تا انتهای مطلب با ما همراه بودید ممنونیم، اگر نظر یا نقدی در مورد بازی دارید خوشحال میشیم با ما در میان بگذارید. به امید بهترین ها برای شما.


مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
در صورتیکه دیدگاه یا سوالی دارید، هم اکنون ارسال کنید!x
()
x