حضور چیترها در نسخه بتا Call of Duty: Vanguard!

حضور چیترها در نسخه بتا Call of Duty: Vanguard!

حضور چیترها در نسخه بتا Call of Duty: Vanguard!

نسخه مولتی پلیر بازی Call of Duty: Vanguard برای مدت کوتاهی در دسترس قرار گرفت و از همین الان چیترها در آن حضور دارند! برخی از بازیکنان تونستند ویدیویی از چیترها در Call of Duty Vanguard ضبط کنند که با استفاده از چیت در بازی همه رو به راحتی شکست میدهند. برای مثال در ویدیو زیر یکی از چیترها با ایم بات (Aimbot) تمام بازیکنان دیگر را از میزند.

ویدیو ضبط شده توسط یکی از بازیکنان

در ویدیو روبه رو شاهد آن هستیم که چیتر به راحتی با Aimbot بازیکنان حریف رو میزنه، این نوع چیت قبلا در وارزون هم دیده شده که وجود آن در Call of Duty: Vanguard هم دور از انتطار نیست، اما چیزی که این موضوع رو جالب میکنه اینه که هنوز بازی به طور کامل عرضه نشده که دارای چیتر است و حضور این چیترها درست در زمانیکه اتفاق می افتد که Call of Duty در مورد تقویت آنتی چیت و بن کردن چیترها حرف میزند! در یکی از پست های اکتیویژن سیستم آنتی چیت برای وارزون معرفی شد اما مشخص نیست که این سیستم برای Vanguard هم اجرا میشود یا خیر.

ویدیو بالا تنها یک نمونه از چیت را نشان میدهد، به احتمال زیاد تعداد بیشتری از بازیکنان دیگر در مچ های مختلف با چیترها مواجه شده اند اما نتونستند از بازی فیلم بگیرند. امیدواریم تا زمان انتشار بازی آنتی چیت Call of Duty: Vanguard بهبود یابد و تجربه یک بازی عادلانه و جذاب را برای علاقه مندان فراهم کند.


مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
در صورتیکه دیدگاه یا سوالی دارید، هم اکنون ارسال کنید!x
()
x