تنظیماتی برای اجرای بهتر شبیه ساز ها

20 ژوئن 2020 2804 بازدید بدون نظر

تنظیماتی برای اجرای بهتر شبیه ساز ها

تنظیماتی برای اجرای بهتر شبیه ساز ها

با سلام خدمت دوستان عزیز! در این مطلب قصد داریم به روش هایی برای اجرای بهتر شبیه ساز ها در سیستممون برای اجرای بازی ها و برنامه های مختلف بپردازیم. با ما همراه یاشید. در ابتدا باید مشخص کنید که برای چه کاری از شبیه ساز استفاده می کنید؟ اگر برای اجرای برنامه های کاربردی مانند اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و سایر برنامه ها از شبیه ساز ها استفاده می کنید باید تنظیمات بخصوص آن را اعمال کنید اگر هم از شبیه ساز ها برای گیم استفاده می کنید هم تنظیماتی دیگر را باید اعمال کنید. در این مطلب به هر دوی آنها پرداخته ایم.

1- تنظیمات برای اجرای بهتر اپلیکیشن ها

همانطور که در بسیاری از برنامه ها و بازی ها کم کردن رزولیشن صدق می کند، در اینجا نیز همین داستان برقرار است. اگر از اپلیکیشن های کاربردی استفاده می کنید حتما متوجه شده اید که بیشتر آنها به صورت عمودی هستند و هنگام باز کردن شبیه ساز نیز صفحه اپلیکیشن به صورت عمودی خواهد بود و اطراف آن سیاه است، اگر سیستم شما ضعیف باشد، ممکن است با لگ زیادی از اپلیکیشن استفاده کنید اما با تبدیل شبیه ساز از نسخه تبلت به نسخه موبایل، لگ اپلیکیشن ها به طور چشم گیری کم می شود. در بیشتر شبیه ساز تنظیمات مشابه هستند، اما ما در این مطلب از شبیه ساز Nox App Player استفاده میکنیم.

تنظیماتی برای اجرای بهتر اپلیکیشن ها در شبیه ساز ها

وارد تنظیمات شبیه سازتون بشید و روی تنظیمات کارایی (Performance Settings) کلیک کنید.

تنظیماتی برای اجرای بهتر اپلیکیشن ها در شبیه ساز ها

اکنون به بخش تنظیمات ززولیشن (resolution setting) برید و شبیه ساز رو از حالت تبلت (Tablet) به حالت موبایل (Mobile) تغییر بدید. در صورتی که میخواهید میتونید رزولیشن شبیه ساز رو هم تغییر بدید. اگر با تغییر حالت شبیه ساز به موبایل باز هم با لگ و گیر مواجه شدید، با رزولیشن پایین تری امتحان کنید. در حالت تبلت و موبایل رزولیشن ها با هم متفاوت خواهند بود، مثلا در تصویر بالا پایین ترین رزولیشن 540*960 است در حالیکه روی حالت موبایل میتونید رزولیشن رو تا 960*540 کم کنید.

تنظیمات کارایی شبیه ساز ها

همچنین میتونید در قسمت کارایی، کارایی شبیه ساز رو بین سه حالت Medium، Low و High تغییر بدید یا به صورت دستی (Custom) مقدار کارایی شبیه سازتون رو تنظیم کنید. بالاترین کارایی (HIGH) معمولا برای بازی ها پیشنهاد می شود و برای اپلیکیشن ها لزومی ندارد.

2- تنظیمات برای اجرای بهتر بازی ها

تغییر دادن تنظیمات کارایی بسته به نیاز شما بسیار می تواند تاثیرگذار باشد، بسته به کاری که با شبیه ساز انجام می دهید، تنظیمات کارایی شبیه سازتون متفاوت خواهد بود. معمولا شبیه ساز ها کارایی را به طور خودکار روی حالت متوسط قرار می دهند (البته بسته به سیستم ممکن است متفاوت باشد). حال سراغ تنظیمات برای اجرای بهتر بازی ها می رویم!

تنظیمات کارایی شبیه ساز ها

در ابتدا باید بگیم که تنظیمات کارایی رو روی حالت HIGH قرار بدید، چون برای اجرای بازی ها نیاز به بهترین کارایی دارید.

تنظیماتی برای اجرای بهتر اپلیکیشن ها در شبیه ساز ها

برای جذابیت بیشتر بازی ها توصیه میکنیم آنها را در حالت تبلت بازی کنید. حالت تبلت رزولیشن بیشتری دارد و به همان مقدار جای بیشتری برای بازی وجود خواهد داشت که روی کیفیت بازی نیز تاثیر می گذارد. بنابراین برای بازی ها تا رزولیشن بیشتر باشد جذابیت بیشتر است!

تنظیمات گرافیک شبیه ساز ها

قسمت Graphics Rendering Mode رو به طور معمول روی حالت Open GL می گذارند تا بازی ها بهتر اجرا شود، اما در صورتی که با حالت Open GL بازی شما با لگ و افت فریم همراه بود، آن را به DirectX تغییر بدید.

3- آپدیت درایور ها

آپدیت درایور ها برای اجرای بهتر! همواره به روز بودن درایور ها میتواند به شما در اجرای بهتر بازی ها و برنامه ها کمک زیادی کند. هر چقدر درایور هاتون به روز تر باشد، نرم افزار ها و بازی ها را بهتر پشتیبانی می کند. ، بنابراین آپدیت کردن درایور ها نیز گزینه ای برای بهتر کار کردن شبیه ساز ها در هر سیستمی است. شما هم اکنون می توانید برنامه پیشنهادی برای دانلود و آپدیت درایور ها را از لینک زیر دانلود کنید.

رمز فایل: gamefaq.ir


مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
در صورتیکه دیدگاه یا سوالی دارید، هم اکنون ارسال کنید!x
()
x