8 نکته برای زنده ماندن در Resident Evil Village

08 می 2021 2621 بازدید بدون نظر

8 نکته برای زنده ماندن در Resident Evil Village

10 نکته برای زنده ماندن در Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village روزهای اخیر منتشر شد و علاقه مندان به سری Resident Evil به استقبال آن رفتند. این بازی داستان بسیار زیبایی دارد با اینحال برخی از منتقدان به دلیل ترسناک نبودن بازی به نسبت نسخه 7 آن، از بازی ناراضی بودند. به هرحال، در این مطلب قصد داریم نکات عالی برای بازیکنان جدید و کسانیکه میخواهند بیشترین بهره را از RE8 ببرند را به اشتراک بگذاریم.

دشمنان براساس جایی که به آنها شلیک می کنید واکنش نشان می دهند

واکنش دشمنان نسبت به شلیک در RE8

اولین موجوداتی که در این بازی به شما حمله میکنن Lycanها هستند، در این بازی باید منابع را به خوبی مدیریت کنید تا آسان تر بتونید پیش برید. مثلا اگر به دست Lycanها شلیک کنید، اسلحه آنها زمین می افتد و خطر آنها کمتر می شود، همچنین با اینکار فرصتی هم برای شلیک به سر آنها و نابود کردنشان پیدا میکنید و این یعنی مصرف کمتر مهمات. بهتر است سر را هدف بگیرید، اگر Lycan جنب و جوش زیادی دارد میتونید ابتدا به دست آنها شلیک کرده و پس از آن با شلیک به سر از شرشان خلاص شوید.

به جلو نگاه کنید

به جلو نگاه کنید

در برخی مناطق میتوانید دشمنانی که کمین کردند را مشاهده کنید، در این حالت میتوانید با استفاده تک تیرانداز خود آنها را نابود کنید، کافیه از فاصله دور به سر آنها شلیک کنید تا مزاحم کار شما نشوند. همچنین برای محکم کاری میتونید یک یا دو مین را پشت سر خود قرار دهید.

پیشنهادی برای شما: 7 بازی برتر شوتر برای Play station 5

پیدا کردن پول و مهمات در بازی

پیدا کردن پول و مهمات در بازی

اگر درخششی در بالای دیوار دیدید به آن شلیک کنید، چون این درخشش پول جاساز شده را به شما نشان خواهد دارد و با شلیک به آن پول به زمین می افتد و میتوانید آن را بردارید. همچنین در برخی نقاط اگر قفس پرنده زرد را دیدید، به آن قفس هم شلیک کنید، چون در این قفس ها مقداری پول یا مهمات وجود دارد. شاید بگید که با اینکار مهمات رو هدر میدیم اما باید توجه داشته باشید که از این پول برای خرید سلاح های بهتر یا ارتقای آنها میتوان استفاده کرد.

سلاح های قدیمی خود را برای سلاح های جدید و بهتر بفروشید

سلاح های قدیمی خود را برای سلاح های جدید و بهتر بفروشید

هر مجموعه از اسلحه های جدید در بازی از گروه قبلی بهتر و قدرتمندتر بود. به هر حال بازی شما را مجبور به خرید سلاح های جدید و بهتر می کند تا دسترسی بیشتری پیدا کنید، با اینحال بهتر است سلاج های قدیمی خود را برای باز کردن و استفاده از سلاح های جدید بفروشید.

چیزی را تا قبل از اینکه به آن احتیاج نداشتید، نسازید

چیزی را تا قبل از اینکه به آن احتیاج پیدا نکردید نسازید

تا زمانیکه به مهمات احتیاج جدی نداشتید آن را نسازید. شاید شما بیایید و مقدار زیادی مهمات شاتگان را بسازید، اما این اسلحه ممکن است از جایی به بعد بدرد شما نخورد؛ در این بازی همیشه یک سناریوی جدید و یک هیولای عجیب در گوشه و کنار دهکده کمین کرده است که ساختن مهمات در آن زمان (باز هم میگیم در صورت نیاز) بهتر میتواند به شما کمک کند تا Resident Evil Village را به پایان برسانید.

افزایش اندازه کیف را در اولویت قرار دهید

افزایش اندازه کیف را در اولویت قرار دهید

افزایش اندازه کیف از اهمیت زیادی برخوردار است، برای اینکه هیچ منبعی رو از دست ندید بهتر است افزایش اندازه کیف را در اولویت قرار دهید، چون در پایان بازی آیتم های زیادی مانند بمب های لوله ای، مین ها و گلوله ها وجود دارند که میتوانید از آنها استفاده کنید. زیاد جالب نیست که مجبور باشی بین دو اسلحه قوی یکی را انتخاب کنی.

مناطق قدیمی را دوباره بگردید تا مطمئن شوید چیزی را به جا نگذاشته اید

مناطق قدیمی را دوباره بگردید تا از مطمئن شوید که هیچ چیزی را به جا نگذاشته اید

مکان های قبلی را دوباره بگردید تا هیچ چیزی را به جا نگذارید، ممکن است مواردی را از دست داده باشید یا به آنها توجه نکرده باشید، برخی از پازل ها گنجینه های خوبی به شما می دهند که ممکن هنگام کشف آنها با دشمنان هم مواجه شوید، پس بهتر است تفنگ در دست داشته باشید.

پنجره ها را بشکنید، به کلاغ ها شلیک کنید و درهای بیرون را باز کنید

پنجره ها را بشکنید، به کلاغ ها شلیک کنید و درهای بیرون را باز کنید

اگر به دنبال دستاورد های بیشتر در بازی هستید، پنجره ها را بشکنید، به کلاغ ها شلیک کنید و درهای بیرون را باز کنید! با اینکارها پس از اینکه بازی را به پایان رساندید پاداش خوبی را در فروشگاه ارز دریافت خواهید کرد.

خیلی خوشحالیم که تا انتهای مطلب با ما همراه بودید، در این مطلب سعی کردیم بهترین نکات را برای زنده ماندن بیشتر و راحت تر تمام کردن بازی Resident Evil Village را برای شما جمع آوری کنیم. امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد، درصورتیکه نظر یا راهکاری دارید، خوشحال می شویم از طریق دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

پیشنهادی برای شما: معرفی بهترین بازی های VR در 2021


مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
در صورتیکه دیدگاه یا سوالی دارید، هم اکنون ارسال کنید!x
()
x