جزئیات مپ زامبی سیزن 6 کالاف دیوتی کلد وار

جزئیات مپ زامبی سیزن 6 کالاف دیوتی کلد وار

جزئیات مپ زامبی سیزن 6 کالاف دیوتی کلد وار

سیزن 6 کالاف دیوتی کلد وار از 7 اکتبر شروع میشه و یکی از پست های Tryarch جزئیات نقشه نهایی زامبی را نشان میدهد که با شروغ فصل جدید به بازی اضافه میشود. این نقشه Forsaken نام دارد که تلاش تیم تحقیقاتی سیا در جهت توقف گروه امگا که مسئول همه پرتال های Dark Aether و شیوع زامبی ها هست را به پایان میرساند.
Requiem و گروه امگا هر دو در تلاش برای بیرون کشیدن گروهبان Kazimir Zykov از Dark Aether هستند. هر دو تیم معتقدند که این سرباز کلید مقابله با Forsaken و نیروی قدرتمند Dark Aether خواهد بود.

جزئیات مپ زامبی سیزن 6 کالاف دیوتی کلد وار

داستان سیزن 5 نشان میدهد که Requiem و گروه امگا دو برنامه متفاوت برای برخورد با Forsaken دارند، به نظر میرسه Requiem در حال تلاش برای جلوگیری از عبور این موجود است اما گروه امگا قصد دارد قدرت آن را بدست آورد و از آن استفاده کند. در مپ جدید Forsaken گروه امگا و Requiem در نهایت با هم دیگر روبه رو میشوند که جمع بندی داستان بازی را تشکیل میدهد.

با نزدیک شدن به تاریخ شروع سیزن 6 کالاف دیوتی کلد وار در 7 اکتبر (15 مهر)، اطلاعات بیشتری در مورد امتیاز یا سلاح جدید که با مپ Forsaken اضافه میشود دریافت خواهیم کرد. خیلی ممنون که مطلب رو مطالعه کردید، اگر نقد یا نظری در مورد بازی کالاف دیوتی کلد وار و سیزن جدید آن دارید، حتما در بخش کامنت ها ارسال کنید❤️‍.

در ادامه پیشنهاد میکنیم “جزئیات مخفی بازی Call of Duty: Cold War” را ببینید!


مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
در صورتیکه دیدگاه یا سوالی دارید، هم اکنون ارسال کنید!x
()
x