نگاهی به بازی God of War: Ragnarok

28 سپتامبر 2021 بدون نظر

نگاهی به بازی God of War: Ragnarok

نگاهی به بازی God of War: Ragnarok

در مراسم  Sony PlayStation Showcase 2021 خبرهای زیادی در مورد بازی‌هایی که قرار است به زودی منتشر شوند، اعلام شد، یکی از مهیج‌ترین آن‌ها مربوط به قسمت جدید بازی خدای جنگ رگناروک بود. بعد از مدت‌ها که تولید کنندگان بازی در سایه حرکت می‌کردند و هیچ خبری از بازی منتشر نمی‌شد در این رویداد به ناگاه تریلر این بازی انتشار یافت.

داستان بازی

نگاهی به بازی God of War: Ragnarok

قبل از اینکه به داستان بازی بپردازیم. ابتدا ببینیم بازی قبلی کجا تمام شد. کراتوس و آترئوس درمی‌یابند که فایه (همسر کراتوس) در حقیقت از نسل غول‌هاست و نام واقعی وی لاووفی است. یعنی آترئوس یک نیمه خدا و نیمه غول است. و همچنین فهیمیدیم که آترئوس نام دیگری نیز دارد و آن لوکی است.

و این‌که حادثه رگناروک به زودی اتفاق خواهد افتاد و جنگ خدایان به زودی شروع خواهد که طبق پیش‌بینی‌ها همه خدایان در آن جنگ کشته خواهند شد. کراتوس و لوکی به خانه باز می‌گردند و در مورد نژاد لوکی و آینده‌اش با هم صحبت می‌کنند. همچنین در مورد زمستان سختی که قبل از آغاز حادثه رگناروک شروع خواهد شد، به بحث می‌نشینند!!! و در این‌جا بازی تمام شد.

نگاهی به بازی God of War: Ragnarok

حال می‌خواهیم به داستان رگناروک بپردازیم، این بازی سال‌ها بعد از وقایع قسمت قبل جریان دارد و لوکی هم‌اکنون یک جوان است و کراتوس کمی پیر شده است. لوکی هنوز به دنبال این است که  گذشته و نیاکانش را بهتر بشناسد و این‌که آیا امکان دارد بتوان به نحوی جلوی وقوع رگناروک را گرفت یا نه؟

لوکی نسبت به پدرش سرکشی می‌کند و لجوجانه به دنبال یافتن جواب سوالاتش است، کراتوس جلوی وی را می‌گیرد چون نمی‌خواهد مصائبی که سر خودش آمده سر پسرش هم بیاید. کراتوس می‌خواهد به لوکی درس بدهد که نباید به جنگ خدایان برود و به دنبال این است که از لوکی حفاظت کند.

بعدی از کلی بحث و جدل کراتوس و لوکی و میمیر تصمیم می‌گیرند برای نجات تایر اقدام کنند. تایر خدای جنگ بازنشسته و فرزند اودین است. وی توسط پدرش زندانی شده بود و همه فکر می‌کردند که کشته شده. کراتوس، تایر را نجات می‌دهد و بندهایش را می‌گسلد. این تمام چیزی است که تاکنون از داستان بازی منتشر شده است. تریلر معرفی این بازی را در روبه رو میتونید مشاهده کنید.

تاریخ انتشار بازی

نگاهی به بازی God of War: Ragnarok

هنگامی که سونی در 2020 اعلام کرد که در حال ساخت رگناروک است، زمان انتشار را 2021 اعلام نمود ولی بعدتر گفته شد که تا 2022 تاریخ انتشار بازی به تعویق افتاده است. خبر دقیق‌تری از زمان انتشار در این مراسم اعلام نشد.

آیا بازی تنها برای PS5 منتشر خواهد شد؟ خیر ولی تنها برای پلی استیشن منتشر می‌گردد و دارندگان PS4 نیز می‌توانند این بازی را انجام دهند. بازی‌های خدای جنگ همواره نسخه PC هم دارند و رگناروک نیز مسلماً نسخه PC هم خواهد داشت ولی انتشار آن بعد از نسخه مخصوص PS خواهد بود.

خیلی ممنون که تا این‌جا با ما همراه بودید، سعی کردیم مهمترین و آخرین اخبار بازی God of War: Ragnarok رو به شما عزیزان عرضه کنیم. لطفاً اگر نقد و نظری دارید در کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.


مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
در صورتیکه دیدگاه یا سوالی دارید، هم اکنون ارسال کنید!x
()
x